Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

UAB „VILANDRA“ – didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė. Jau du dešimtmečius – nuo 1993-ųjų balandžio – dirbame su puikiai pasaulyje žinomais plataus vartojimo prekių ženklais. Nuo rinkodaros ir pardavimų iki logistikos bei prekybos vietų priežiūros.

Mums svarbu savo kasdieniu atsakingu darbu kurti pridėtinę vertę savo partneriams, klientams ir parduodamų produktų vartotojams. Profesionalumas, ilgametė patirtis, vykdomų veiklų įvairovė, rinkos analizė – tai pagrindinių VILANDROS teikiamų paslaugų „kertiniai akmenys“.

Kuriame ir vertiname ilgalaikę partnerystę su patikimais, pasaulyje ir mūsų šalyje pripažintais gamintojais. Todėl šiandien Baltijos šalių rinkose atstovaujame  prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokybę.

Tiekiame prekes į mažmeninės prekybos tinklus, vaistinių bei kosmetikos prekių tinklus, degalines ir kitas mažmeninės prekybos vietas. Taip pat bendradarbiaujame su didmeninės prekybos partneriais, asociacijomis, vartotojų organizacijomis. Nuo 2003 metų VILANDRA yra Europos prekybos ir rinkodaros įmonių asociacijos (ESMA) narė.

Bendrovės darbuotojai – aukštos kvalifikacijos vadybos, finansų, prekybos ir rinkodaros specialistai. Be to, esame viena iš techniškai pažangiausių didmeninės prekybos įmonių Baltijos šalyse. Bendrovės informacinės sistemos leidžia mums operatyviai analizuoti, vertinti ir prognozuoti veiklos veiksmingumą, finansinius rezultatus ir rodiklius, internetu vykdyti užsakymus visose Baltijos šalyse.