Rinkodara ir pardavimai – mūsų veiklos ašis.

Pardavimo kanalai

Vykdome užsibrėžtus tikslus

VILANDROS pardavimų sistema apima visą Baltijos šalių teritoriją ir užtikrina lankstų paslaugų teikimą klientams. Sutartys su prekybos tinklais ir tradicinės mažmenos klientais užtikrina reikiamą rinkų padengimą. Mūsų prekybos vadybininkai orientuoti į masinį ir vaistinių kanalus. Tai leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų, užtikrinant, kad kiekvieno kanalo aptarnavimas puikiai atitiks jo specifiką.

Savo partneriams siūlome šias paslaugas:

  • tiekimo sutarčių sudarymas su prekybos tinklais ir tradicinės prekybos mažmenos klientais;
  • pardavimo skatinimo veiksmų derinimas, įgyvendinimas ir kontrolė prekybos tinkluose ir tradicinės prekybos vietose;
  • centrinių susitarimų su prekybos tinklais dėl prekių asortimento ir išdėstymo derinimas, įgyvendinimas ir kontrolė prekybos tinklų parduotuvėse;
  • užsakymų sudarymas ir vykdymas, naudojant šiuolaikines technologijos sistemas ir įrankius, įgyvendinamas visame Baltijos šalių regione per 24 valandas;
  • periodinis suderintų ataskaitų apie prekių asortimentą, jų išstatymo kokybę, akcijų vykdymą, ruošimas ir pateikimas;
  • klientų atsiskaitymų kontrolė;
  • prekių likučių ir galiojimo terminų operatyvi priežiūra ir savalaikis optimizavimas.

 

Taip pat Jus galėtų sudominti!

Viešieji pirkimai.

Esame įgiję vertingos patirties dalyvaudami viešųjų pirkimų konkursuose bei juos aptarnaudami.

Konkurentų informacijos rinkoje apžvalga

Mūsų prekybos vadybininkai aprūpinti naujausiais mobiliais-kompiuteriniais įrenginiais, kuriais prekybos vietose tiesiogiai fotografuoja lentynose vykstančius savo ir konkurentų veiksmus ir akcijas bei surenka informaciją apie lentynos kainas, asortimentą, vietą lentynose.

Skambučių centro paslaugos

Mūsų skambučių centro darbuotojai intensyviai siūlo, parduoda, konsultuoja prekybos taškus telefonu. Jei reikia, jie vykdo mažmeninkų apklausas, anketavimą, siūlo akcijas ir pardavimų skatinimo programas.

Jei pageidaujate daugiau informacijos apie mus, būtinai susisiekite nurodytais kontaktais. Mielai užmegsime produktyvius ir abipusiu pasitikėjimu paremtus santykius.